Grupa "Motylki"

Marzena Jaworska
Izabela Łabudzka

motylek4

Nazywamy się Motylki i to jest nasz drugi rok w przedszkolu. Jest wśród nas 8 dziewczynek i 12 chłopców. Jesteśmy grupą interacyjną. Wszyscy razem zgodnie uczymy się i pracujemy pod okiem naszych pań - pani Justyny, Marzeny i Izy. O porządek w naszej sali dba pani Bożenka.

Jak wszystkie dzieci bardzo lubimy się bawić, chętnie przebywamy w ogrodzie przedszkolnym. Dzięki naszym paniom każdego dnia uczymy się czegoś nowego i zdobywamy nowe umiejętności. Razem śpiewamy, tańczymy, słuchamy wierszy i opowiadań, malujemy, rysujemy, wycinamy, składamy, budujemy... Czas spędzony w przedszkolu nigdy nam się nie dłuży, bo zawsze dzieje się tu coś ciekawego. Tym bardziej, że spędzamy go razem, wśród kolegów i koleżanek.

My Motylki wiemy, że prawdziwy przedszkolak, nie tylko wiele wie i umie, ale też jest kulturalny i serdeczny dla innych. Dlatego staramy się pomagać mniejszym i słabszym od siebie. Każdy z nas jest inny, wśród nas są też dzieci niepełnosprawne, ale każdy z nas jest tak samo ważny, więc szanujemy się nawzajem.