Grupa "Motylki"

Honorata Barej
Lidia Poszalska

motylek4

W sali nowe szafki, w szatni nowe znaczki,

Dołączyły nowe dzieci do przedszkolnej paczki.

To Motylki żwawo kroczą, choć są jeszcze małe,

bystre na zajęciach, a w kontaktach śmiałe.

Tu pracują dzielnie- chłopcy i dziewczęta,

Zawsze czeka na nich w progu Pani uśmiechnięta.

Jesteśmy grupą 3-latków, która lubi śpiewać, rysować i tańczyć, dlatego chętnie chodzimy do przedszkola. Pani Lidka i p. Honorata uczą nas samodzielności, zasad bezpieczeństwa i ćwiczą z nami sprawność ruchową oraz manualną. Troską otacza nas także p. Marylka, a o porządek w naszej sali dba p. Bożenka.